Şeffaflık Raporu

2021 Yılı Şeffaflık Raporu

Şirketimiz 2021 yılında Kamu Yararını İlgilendiren Kuruluşlar (KAYİK) ile ilgili herhangi bir denetim faaliyetinde bulunmadığı için belirtilen döneme ait şeffaflık raporu bulunmamaktadır.


2020 Yılı Şeffaflık Raporu

Şirketimiz 2020 yılında Kamu Yararını İlgilendiren Kuruluşlar (KAYİK) ile ilgili herhangi bir denetim faaliyetinde bulunmadığı için belirtilen döneme ait şeffaflık raporu bulunmamaktadır.


2019 Yılı Şeffaflık Raporu

Şirketimiz 2019 yılında Kamu Yararını İlgilendiren Kuruluşlar (KAYİK) ile ilgili herhangi bir denetim faaliyetinde bulunmadığı için belirtilen döneme ait şeffaflık raporu bulunmamaktadır.


2018 Yılı Şeffaflık Raporu

Şirketimiz 2018 yılında Kamu Yararını İlgilendiren Kuruluşlar (KAYİK) ile ilgili herhangi bir denetim faaliyetinde bulunmadığı için belirtilen döneme ait şeffaflık raporu bulunmamaktadır.


2017 Yılı Şeffaflık Raporu

Şirketimiz 2017 yılında Kamu Yararını İlgilendiren Kuruluşlar (KAYİK) ile ilgili herhangi bir denetim faaliyetinde bulunmadığı için belirtilen döneme ait şeffaflık raporu bulunmamaktadır.


2016 Yılı Şeffaflık Raporu

Şirketimiz 2016 yılında Kamu Yararını İlgilendiren Kuruluşlar (KAYİK) ile ilgili herhangi bir denetim faaliyetinde bulunmadığı için belirtilen döneme ait şeffaflık raporu bulunmamaktadır.


2015 Yılı Şeffaflık Raporu

Şirketimiz 2015 yılında Kamu Yararını İlgilendiren Kuruluşlar (KAYİK) ile ilgili herhangi bir denetim faaliyetinde bulunmadığı için belirtilen döneme ait şeffaflık raporu bulunmamaktadır.


2014 Yılı Şeffaflık Raporu

Şirketimiz 2014 yılında Kamu Yararını İlgilendiren Kuruluşlar (KAYİK) ile ilgili herhangi bir denetim faaliyetinde bulunmadığı için belirtilen döneme ait şeffaflık raporu bulunmamaktadır.


2013 Yılı Şeffaflık Raporu

Şirketimiz 2013 yılında Kamu Yararını İlgilendiren Kuruluşlar (KAYİK) ile ilgili herhangi bir denetim faaliyetinde bulunmadığı için belirtilen döneme ait şeffaflık raporu bulunmamaktadır.


2012 Yılı Şeffaflık Raporu

Şirketimiz 2012 yılında Kamu Yararını İlgilendiren Kuruluşlar (KAYİK) ile ilgili herhangi bir denetim faaliyetinde bulunmadığı için belirtilen döneme ait şeffaflık raporu bulunmamaktadır.