Yıldızlar Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.

Biz Kimiz?

25 yıldır tecrübe ve güvenle inşa edilen Yıldızlar Bağımsız Denetim A.Ş. vizyonu ve profesyonelliğiyle yerelde ve ulusalda hizmet vermeye devam etmektedir. Adalet ve disiplinle bütünleşmiş iş anlayışımız ile birlikte hizmetlerimizde mükemmeli yakalıyoruz.

Fuat KATIRCI

Kurucu Ortak

Sorumlu Ortak Baş Denetçi ve Yeminli Mali Müşavir

Fuat KATIRCI, 1974 yılında Marmara Üniversitesi İşletme-Muhasebe bölümünden mezun olarak aktif iş hayatına Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir olarak başlamıştır. 1993 yılında Yeminli Mali Müşavir olarak 1 yıl sonra Güven Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketinin kurucu ortaklarından biri olmuştur. 1991 yılından itibaren denetçi, 2009 yılında SPK lisanslı denetçi, 2013 yılından itibaren ise KGK lisanslı bağımsız denetçi olan KATIRCI Samsun’da Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetlerinin yanı sıra konkordato komiserliği ve iflas erteleme kayyımlığı görevlerini de yürütmektedir. Kendisi evli ve 5 çocuk babasıdır.

Metin BİRER

Kurucu Ortak

Sorumlu Ortak Baş Denetçi ve Yeminli Mali Müşavir

Metin BİRER, 1977 yılında Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Ekonomi ve Mali İşletme bölümünde ihtisas yapmıştır. Mezuniyet sonrası Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir olarak mesleğini icra etmiştir. 1994 yılında Yeminli Mali Müşavir ruhsatını alarak ortağı ile birlikte Güven Yeminli Mali Müşavirlik Limtied Şİrketini kurmuştur. 2009 yılında SPK Lisanslı denetçi, 2013 yılından itibaren ise KGK Lisanslı bağımsız denetçi olan BİRER Samsun’da Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetlerinin yanı sıra iflas erteleme kayyumlığı görevlerini de yürütmektedir. Kendisi evli ve 3 çocuk babasıdır.

Erdoğan YÜCEER

Mali Müşavir ve Bağımsız Denetiçi

Aslıhan BİNBİR

Mali Danışman

Sema Saniye HAS

KDV İade Uzmanı

Esma KURT

Yatırım Teşvik Uzmanı

Yıldızlar Bağımsız Denetim A.Ş.

Hizmetlerimiz

Mali Danışmanlık

Yıldızlar Bağımsız Denetim

KDV İadesi

Yıldızlar Bağımsız Denetim

ÖTV İadesi

Yıldızlar Bağımsız Denetim

Tam Tasdik Raporlama

Yıldızlar Bağımsız Denetim

KVKK Danışmanlığı

Yıldızlar Bağımsız Denetim

Şirket Değerleme

Yıldızlar Bağımsız Denetim

Adres:

Kale Mahallesi, Namık Kemal Cd. No:26, 55030 İlkadım/Samsun

Yıldızlar Bağımsız Denetim ailesinin ayrıcalıklarından faydalanmak için bizi arayınız!